16 березня в Центрі дозвілля та відпочинку молоді «Зоря», Узинської   міської  об’єднаної територіальної громади, відбувся захід з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Основна мета якого – відзначити кращих комунальників громади та подякувати їм за невтомну працю.

Комунальників з їх професійним святом вітали: голова громади Віталій Юрійович Гринчук та Народний депутат України Віталій  Іванович  Гудзенко. У своєму виступі вони, окреслили плани та цілі на майбутнє, побажали їм міцного здоров’я, професійних успіхів, творчої наснаги. Кращі працівники сфери були нагороджені Почесними грамотами та грошовими нагородами  за сумлінну працю.

З подарунками та щирими привітаннями на захід завітав засновник Благодійного фонду “Фортеця» Олександр Борисович Ференець. До привітального слова долучились і керівники комунальних підприємств м. Узин: в.о. начальник КП ВУ ЖКГ-1 Сергій Анатолійович  Тинянко та  керівник КП УМР «УЗИНВОДОКАНАЛ» – Сергій Петрович Ковбаса.

У святковій програмі, яку підготували працівники  комунальної установи «Центр розвитку дітей та молоді» Узинської міської ради, взяли участь: учениць Узинської школи №1(Козенко Уляна та Козенко Лілія), переможці та призери Всеукраїнських та Міжнародних змагань спортивно-бальних таців (Бабіч Василь та Волкова Дарина), учень Узинської гімназії (Бедінський Даніїл), учениця Узинської гімназії (Олександра Вишівська), учениця Узинської школи №2 (Коваленко Вероніка). Також з нагоди свята  завітали дуже відомі, талановиті та неперевершені артисти! Золоті голоси  Білоцерківщини – Анастасія Гладченко, Станіслав та Роман Бичеки!

Праця комунальника починається тоді, коли більшість містян ще не прокинулась, і завершується, коли вже настає час сну. Завдяки старанням комунальників у наших домівках є тепло, вода, світло, а на вулицях міста – затишок та чистота. Чисті вулиці міста, затишні прибудинкові території, пофарбовані паркани та якісне надання побутових послуг – усе це невтомна праця наших комунальників. Своєю нелегкою роботою вони забезпечують соціальну стабільність та громадський спокій. Від комунальника залежить наш добробут, добрий настрій, а інколи і наше здоров’я.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *