Богом дарована, серцем оспівана, прекрасна й неповторна земля.  Вона схожа на барвистий український вінок у якому, немов у оберезі, зійшлися материнська любов, чистота дівочої краси і вічна таємниця людської всемогутньої любові! Білоцерківщина  – це край, де зародилась хліборобська цивілізація.

Тож нехай будуть невтомними натруджені руки, які знають справжню ціну хліба, нехай щедрою буде життєва нива, а труди людей праці збагачують рідний край.

Виступи творчих колективів, нагородження мешканців району за вагомий внесок у розвиток рідного краю, вшанування воїнів АТО – з такою насиченою програмою Білоцерківщина відзначила День незалежності України та свято Урожаю.

Урочистості, що проходили в Узинському будинку культури,  відкрив  концертний оркестр Білоцерківської районної державної адміністрації піснею «День незалежності» у виконанні солістки Ольги Кириченко.

З вітальним словом виступили –голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук, в.о.голови адміністрації Юрій Савчук, помічник народного депутата В. Гудзенка Людмила Веряскіна та голова профспілок АПК Володимир Василенко.

У своїх виступах посадовці бажали жителям району розвитку й процвітання, духовної сили та волелюбності, національного духу й гідності, самоповаги й натхнення, чистоти в помислах та благородства в ділах, єдності та миру!

Сьогоднішнє свято є даниною пам’яті наших попередників, які розвивали район та заповідали нам берегти і примножувати його славу. У своїх виступах керівники згадували їх імена.

У знак шани та поваги були вручені Почесні грамоти та Подяки заслуженим мешканцям рідного краю, які зробили значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, за вагомі здобутки в професійній діяльності, активну громадську позицію. Серед нагороджених – трударі Білоцерківщини, від голови селищної ради – до тракториста.

Присутніх радували своїм неперевершеним співом творчі солісти Білоцерківського району- Григорій Музика, Анастасія Гладченко, Роман та Станіслав Бичеки.

Родзинкою цьогорічного свята був виступ чоловічого вокального квартету Гетьман, які радо приїхали на запрошення очільників району Віталія Гринчука та Юрія Савчука.  Кремезні чоловіки, сонячно усміхнені своїми потужними, чистими, красивими й дисциплінованими голосами заряджали позитивом кожного. Майстерне володіння голосом з неповторним тембром і великим діапазоном породжує самобутнє гармонійне багатоголосся. Справжній козацький дух чується і в назві квартету, і в манері виконання. «Гетьман» – був бажаним гостем у  концертній програмі.

Білоцерківщина гідно відзначила 25-у річницю проголошення незалежності України, сконсолідувавши суспільство навколо ідеї захисту та зміцнення державності, вшанування подвигу борців за свободу та незалежність України, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі з зовнішньою агресією.

Білоцерківщина – одна з найбільших районів Київщини. І сьогодні, в День незалежності нашої держави ми вкотре показали, що ми – єдині, ми – українці. Слава Україні! Слава нації!

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *