Чистота – чи не найголовніший атрибут затишного й комфортного міста. Що таке місто Узин? Це тисяча квартир та приватних будинків. Одна спільна, велика оселя для всіх і кожного, чистота,яка починається із сумлінного ставлення її мешканців до себе та довкілля, зі злагодженої роботи комунальних служб, міської ради… Адже чистота громади – справа спільна для всіх і кожного.

Як відомо, смітять всі, прибирають сотні, а платять, на жаль, одиниці. Комунальники постійно вивозять з центральних вулиць, кладовищ, а також з несанкціонованих звалищ тонни сміття.

Дорога громадо, якщо уявити, що може статися з містом, коли перестануть працювати комунальні служби, – це не тільки неестетично, але найголовніше, – це сморід, захворювання, гризуни та комахи, які і будуть носіями хвороб та великий ризик пожеж. Тож  зробімо разом Узинську громаду чистою та затишною, бо ми того варті. Комунальне підприємство «ВУ ЖКГ – 1» пропонує нам вирішити наявні проблеми і зробити наш край ще кращим. У нашій громаді  послугою з вивезення побутових відходів користується кожен, а це і мешканці населених пунктів та приватні підприємці, державні установи та недержавні суб’єкти господарювання. На жаль, сміття залишає кожна людина від малого до великого, це закон життя, але ж в наших з вами руках благоустрій нашого краю, ми з вами любимо його усім серцем. Тому разом з мерією, з інспекторами по благоустрою та з адміністрацією комунального підприємства «ВУ ЖКГ-1» звертаємось бути сумлінними громадянами та укладати договори на вивіз сміття. Це гроші, які першочергово підуть на благоустрій нашої громади.

Адміністрація КП «ВУ ЖКГ -1» чекає Вас, дорогі наші земляки, для укладання відповідних договорів.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *