Бібліотека – місце, де можна зустріти однодумців, поспілкуватися з цікавими людьми, поділитися своїми думками, досвідом, враженнями.

16 січня 2019 року в Узинській школі №1 відбувся семінар для бібліотекарів закладів культури та закладів освіти Узинської міської ОТГ на тему «Бібліотечне краєзнавство».

Бібліотекарі навчального закладу Слєпньова О.Г. та Козак О.В. висвітлили найефективніші  форми роботи з поширення краєзнавчих знань серед різних категорій користувачів.

Олександра Григорівна Слєпньова надала всебічну методичну і практичну допомогу працівникам бібліотек з питань краєзнавчої роботи, поділилася досвідом роботи у цьому напрямку.                           

Учасники семінару відвідали шкільний краєзнавчий музей, насолодилися піснями фольклорного гурту «Джерело», побували на заході екологічного спрямування, ознайомилися з роботою шкільної бібліотеки.

Під час години професійного спілкування бібліотекарі обмінялися досвідом роботи своїх бібліотек, висловили пропозиції щодо подальшої співпраці та відзначили, що отримані на семінарі знання дають змогу працювати професійно, аби зробити бібліотеку сучасним інформаційним центром  краєзнавчої роботи як для учнів, так і для вчителів і жителів нашої громади.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *