З 15 по 17 грудня 2017 року в місті Житомир відбувся Традиційний Всеукраїнський турнір з плавання серед учнів ДЮШС та спортсменів категорії “МАСТЕРС”, присвячений пам’яті Ніни Сосніної та 74-й річниці визволення Житомира від німецько-фашистських загарбників. В турнірі прийняли участь юні спортсмени з Києва, Броварів, Борисполя, Рівного, Львова, Бердичева та Житомира, а також чемпіони та рекордсмени Світу та Європи, переможці Міжнародних та Всеукраїнських змагань в категорії “Мастерс”.
Перше місце в загальному заліку в категорії Н (60-64р.р.) зайняв наш земляк – керівник клубу зимового плавання «Білий ведмідь», майстер спорту, плавець-марафонець Зеленецький Сергій Вікторович та став 8-ми разовим Чемпіоном України в категорії “Мастерс”!
Раніше, в листопаді цього року, Сергій Зеленецький на турнірі в місті Біла Церква вже став 5-разовим чемпіоном України. Також він, як найсильніший плавець України буде брати участь в 11-му чемпіонаті світу з плавання, що пройде з 6 по 10 березня 2018 року в Талліні, столиці Естонії та вірить в перемогу!
Щиро вітаємо нашого чемпіона та зичимо йому перемоги на чемпіонаті світу!