Apple Watch Series 4 представлений офіційно

0
12

На презентації пристроїв модельного ряду 2018 Apple представила свій смарт-годинник четвертого покоління — Apple Watch Series 4. – повідомляє видання Tehnot.com

Як і передбачалося, корпус годинника став трохи більшим у порівнянні з Apple Watch Series 3. Висота корпусу тепер стала 40 і 44 мм (замість 38 і 42 мм). Це було потрібно для того, щоб вмістити більший за розміром екран. Він став крупніше на 35% і на 32% відповідно.

На новому екрані краще виглядатиме функція WatchFace, це активні шпалери, які розпізнають рух руки, і в залежності від обраної теми на екрані рухатимуться бульбашки води, пар або кола.

Нутрощі

Apple Watch Series 4 отримали процесор S4, який за заявою компанії став в два рази швидше. Поповнили список оновлень акселерометр і гіроскоп, на цьому зробили акцент, оскільки тепер годинник може визначити падіння користувачів. І здатні самостійно викликати допомогу. Власнику годинника після того як він впаде, необхідно вручну підтвердити, що з ним все добре і відключити виклик швидкої допомоги.

Динамік став на 50% гучнышим. Мікрофон поставили на інший бік, він тепер знаходиться біля корони. За словами представників Apple це повинно поліпшити якість розмов безпосередньо по годиннику.

Корпус буде сумісний із попередніми аксесуарами, старі ремінці можна буде використовувати з новим годинником. Звичайно, і нові їх варіанти показали.

Серцеві функції

У нову версію смарт-годин додали три нові функції пов’язані з серцем: пристрій може попередити, якщо пульс занадто повільний, може запропонувати сходити до лікаря на основі статистики, зібраної раніше у користувача. А також впровадили функцію електрокардіограми. Apple вважає нововведення настільки важливим, що запросила на сцену доктора, який розповів, що Apple Watch Series 4 корисні для користувача. Сертифікат FDA це підтверджує.

Вартість

Вартість Apple Watch Series 4 становить 399 доларів, за версію з можливістю установки віртуальної SIM-карти будуть просити 499 доларів. Пристрої можна буде попередньо замовити з 14 вересня, а відправка готової продукції розпочнеться 19 вересня.

Apple знизила вартість попереднього покоління смарт-годинника. Apple Watch Series 3 продаватиметься за 279 доларів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here