Apple вибачилася за уповільнення старих моделей iPhone

0
59
Apple вибачилася за уповільнення старих моделей iPhone

Американська компанія Apple принесла публічні вибачення за уповільнення роботи старих моделей iPhone і опублікувала на сайті відкритий лист.

Ми знаємо, що деякі з вас відчувають, ніби Apple підвела вас. Ми приносимо вибачення. Перш за все, ми ніколи не робили і ніколи не будемо робити що-небудь, щоб навмисне скоротити термін служби будь-якого продукту Apple” – компанія Apple

Ці заходи пояснюються бажанням продовжити роботу смартфона на старих акумуляторах. Також компанія запустила спеціальну сторінку з поясненнями, де розповідається про перезаряджаються літій-іонних акумуляторах та фактори, що впливають на їх роботу. – про це йдеться у публікації інтернет-видання Tehnot.com

Нарешті, в Купертіно заявили про зниження цін на оригінальні акумулятори, які можна замінювати після завершення терміну гарантійного обслуговування. Раніше вони коштували $79, тепер – $29. Заміна батареї зі знижкою буде доступна по всьому світу з яваря по грудень 2018 року. Також на початку 2018 року обіцяний випуск оновлень iOS, яке дасть більше інформації про продуктивність батареї iPhone.

Схоже, що в компанії вирішили не нагнітати обстановку. Адже проти Apple вже подали позов в трильйон доларів, а також до справи підключилося уряд Південної Кореї. Державна служба Korea Communications Commission (KCC), яка регулює використання радіочастот і засобів зв’язку, зажадала від Apple пояснень у зв’язку з навмисним уповільненням смартфонів iPhone.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here