Apple пояснила, чому iPhone стають повільніше з часом

0
20

Деякий час тому в мережі з’явилася інформація з посиланнями на тести бенчмарку Geekbench, яка свідчила про зниження швидкості роботи старих iPhone з зношеними батареями. Наводилися випадки, коли користувачі замінювали батареї на нові, і смартфони «оживали». – про це йдеться у публікації інтернет-видання Tehnot.com

З цього був зроблений висновок, що Apple навмисно уповільнює старі моделі смартфонів, тим самим стимулюючи перехід на нові. В Купертіно спростували це, оскільки така політика могла б привести до юридичних проблем. Було заявлено, що Apple приділяє особливу увагу згладжування пікових навантажень на акумулятори, що може викликати проблеми на зношених батареях.

Як повідомляється, функція згладжування піків була випущена в минулому році для iPhone 6, iPhone 6S і iPhone SE, а в цьому – і для iPhone 7 оновлення iOS 11.2. Крім цього, компанія має намір впроваджувати цю функцію і в інші девайси.

Ідея полягає в тому, що функція згладжування захищає батарею від зайвих навантажень і оптимізує роботу системи з тим, щоб користувач не залишився з розрядженим смартфоном. При цьому наголошується, що «винна» в ситуації конструкція батарей, а не Apple, оскільки літій-іонні акумулятори схильні до деградації з-за багатьох умов – від вичерпання циклів зарядки/розрядки до перегріву.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here