Минуло 32 роки… Для когось це ціле життя, а для когось це час, поділений на «до» і «після». Сьогодні Узинська громада, як і вся Україна, віддає шану героям-рятувальникам, ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС,  ми згадуємо всіх, хто віддав своє життя чи здоров’я, ліквідуючи наслідки аварії.

26 квітня 2018 року в Узинській міській о’єднанній територіальній громаді  відбулися ряд заходів.

О 11.00 в  міському  парку м.Узин   відбулося закладання алеї  Пам’яті , було висадженно більше  60 одиниць туй  та дерев. До данного заходу долучилися : депутатський корпус Узинської міської ради, керівники громади, працівники  місцевого самоврядування,  ліквідатори, ветеранські  організації , громадські організації ,  школярі і просто небайдужі громадяни Узинської ОТГ. Приймали участь і почесні гості з району – БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ  ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ  на чолі з їх керівником БУДКО К.В. Велика вдячність Павлику О.В. –  очільнику Білоцерківської  районної   організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ -УКРОП» який зі своєю командою однодумців придбав 21 одиницю дерев та прийняв активну участь в їх висадкі.

О 12.00  біля  пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи за давньою традицією зібралися  на мітинг та урочисте покладання квітів.        На захід завітав   Народний  депутат України Гудзенко Віталій Іванович.

На їх честь — квіти, добрі слова і, головне, добра і вічна пам’ять.

О 13.00 запросили  на зустріч в приміщення  ЦДВМ «Зоря» тих,  хто безпосередньо брав участь у ліквідації наслідків аварії 32 роки тому, тих, хто і зараз веде активне громадське життя і не дає можливості владі забути про проблеми чорнобильців. Відбулося традиційне вручення грамот і грошової допомоги ліквідаторам від Народного депутата України Гудзенка В.І., від голови  Узинської громади  Гринчука В.Ю. вручали секретар ради  Кибенко І.І. та заступник міського голови Кравченко О.П. , від благодійного фонду      « Фортеця» – Василенко В.А..

На заключення спогадів про трагічний день відбулась  презентація документального фільму на тему Чорнобиля   «І згоріла третина землі…»

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *