22 червня в місті Узин о 10 годині ранку в Парку Слави відбувся захід до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

22 червня 1941 року фашистська Німеччина без оголошення війни напала на Радянський Союз. Першими навалу фашистів відчули українські землі, двічі Україна перенесла смерч тієї страшної війни.

Українці зі зброєю в руках внесли величезний внесок у розгром нацистської Німеччини – кожен п’ятий українець загинув. Але це далеко не остаточні дані. Над їх уточненням ще тривалий час будуть працювати усі, кому дорога пам’ять про кожну людину, яку забрала від нас війна.

Ми пам’ятаємо тих, хто так і не повернувся з війни, хто першим прийняв на себе страшний удар, і тих, чиї життя були покалічені і зруйновані.
Сьогодні, коли жертви війни – це не десь там, а вже поруч, цей день як ніколи актуальний, тому що ми не можемо не згадати військових української армії, що стримують ворога на сході, тих, хто загинув, захищаючи Україну.

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять загиблих воїнів Другої світової війни, а також всіх полеглих у роки військових конфліктів.

До пам’ятника Невідомому солдату і до Братських могил було покладено численні квіти.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *