21 листопада 2017 року в Узині на площі Героїв Космосу відбувся захід, присвячений Дню Гідності та Свободи, який відповідно Указу Президента України «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору» щорічно відмічається у цей день.

У ході проведення заходу ведуча, директор ЦДВМ «Зоря» Наталія Хіль розповіла присутнім про передумови встановлення Дня Гідності та Свободи.

Учениця загальноосвітньої школи № 2 Громова Анна, яка продекламувала патріотичний вірш, а учень Узинської гімназії Бедінський Даниїл виконав пісню.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та Героїв, які загинули в зоні АТО, захищаючи територіальну цілісність і незалежність нашої Батьківщини, а також вшанували їх пам’ять покладанням квітів.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків!

Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб!

З Днем гідності та Свободи!

Слава Україні!

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *