2 червня у приміщенні Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 за участю міського голови Олександра Охріменка та робочої групи з організації проведення громадського обговорення відбулися громадські слухання щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад в Узинську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Узин.
У актовому залі школи № 1 зібралися представники колективів навчальних закладів міста – Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та 2, Узинської ЗОШ І-ІІ ступенів № 5, Узинської гімназії, Білоцерківського районного будинку дитячої та юнацької творчості м. Узин і дошкільних навчальних закладів «Сонечко», «Зіронька», «Ведмежатко».
Міський голова Олександр Охріменко детально ознайомив присутніх із перспективами об’єднаної територіальної громади та процедурою її створення і відповів на численні питання, що виникли в результаті обговорення.
Ініціативу міського голови Олександра Охріменка щодо об’єднання територіальних громад в Узинську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Узин було підтримано одноголосно.

 

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *